II termin egzaminu dla studentów kierunku lekarskiego i lekarsko-dentystycznego

ZAWIADOMIENIE

• Zawiadamia się Studentów I roku kierunku lekarskiego oraz II roku kierunku lekarsko-dentystycznego studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, że II TERMIN EGZAMINU z fizjologii odbędzie się 6 września 2024 roku (piątek) o godz. 10-tej  zgodnie z poniższym harmonogramem.
    • Egzamin odbędzie się w następujących salach (lista numerów indeksów zakwalifikowanych Studentów na stronie REGULAMIN) :

oraz

• Zobowiązuje się Studentów do bezwzględnego przestrzegania przyjścia na egzamin zgodnie z rozpisem i o wyznaczonej godzinie!

• Nie będzie możliwości pisania egzaminu w innej niż wyznaczonej sali.

• Do egzaminu należy przystąpić z dowodem tożsamości lub innym dokumentem ze zdjęciem oraz długopisem z czarnym tuszem.

• Telefony oraz wszystkie urządzenia elektroniczne muszą zostać BEZWZGLĘDNIE wyłączone i razem z bagażem osobistym złożone przy wejściu na wyznaczonym miejscu.

• Podczas trwania egzaminu uszy muszą być odsłonięte i pozbawione metalowej biżuterii.